Call-центр ☏ ‎(044) 597 87 77

ПРИЙОМ ТА ВИДАЧА ДОКУМЕНТІВ

ПН: 09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ВТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СР:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ЧТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
ПТ:09:00-18:00 БЕЗ ПЕРЕРВИ НА ОБІД
СБ:Вихідний
НД:Вихідний
  • Головна

Відкриття першого «Паспортного сервісу» у Донецькій області

Оцініть матеріал!
(0 голосів)

29 листопада в Маріуполі в тестовому режимі відкриється «Паспортний сервіс». Він стане першим центром обслуговування громадян держпідприємства «Документ» у Донецькій області. На думку керівництва підприємства його поява у цьому регіоні значно розвантажить роботу місцевих підрозділів ДМС України та ЦНАПів, що здійснюють оформлення закордонних паспортів та ID-карток. А, головне, – забезпечить своїм майбутнім відвідувачам насправді комфортні умови для оформлення цих документів.

Площа нового центру складатиме майже 200 кв. м., 4 робочі станції будуть працювати на прийом і 3 на видачу уже готових закордонних біометричних паспортів. Також у маріупольському «Паспортному сервісі» можна буде, за потребою, замовити довідку про відсутність судимості, апостилювати документи, скласти страхові угоди, оформити «зелену карту». Крім цього, громадяни, що зареєстровані у Центральному, Кальміуському, Лівобережному і Приморському районах та жителі тимчасово окупованих територій області матимуть змогу оформити тут найголовніший документ – паспорт громадянина України у вигляді ID-картки.

Надаватиме «Паспортний сервіс» послуги й іноземцям. Для них тут оформлятимуть посвідки на тимчасове або постійне проживання в Україні.

Серед зручностей, що запропонує відвідувачам новий «Паспортний сервіс» – безкоштовний WI-FI, можливість оплати послуг готівкою або платіжною карткою у терміналі, встановленому безпосередньо в приміщенні центру. Для маленьких відвідувачів функціонуватиме дитячий ігровий майданчик, тож батьки не будуть хвилюватися про те, що їхні діти нудьгуватимуть у той час, коли вони оформлюють документи.

Адреса маріупольського центру обслуговування громадян «Паспортний сервіс»: проспект Миру, 69, 4 поверх ТРЦ «Україна». Він працюватиме з понеділка по п’ятницю з 9:00 до 18:00, в суботу з 9:00 до 17:00 (без перерви на обід).

Додаткова інформація

Gorodok galary

© 2020 ДП "Документ"

Політика конфіденційності